Sara Margrethe Ommedal
Sara Margrethe Ommedal
Kontorleiar (vikar)
kontor@friluftslivskulen.no 45471319 57868040
Yngvild Benestad Tjomsland
Yngvild Benestad Tjomsland
Sosiallærar
yngvild@friluftslivskulen.no 91815445 91903187
Per Momrak
Per Momrak
Friluftslivlærar, Avdelingsleiar friluftsliv
per@friluftslivskulen.no 91130626
Lars-Ove Eikje
Lars-Ove Eikje
Friluftslivlærar
larsove@friluftslivskulen.no 47645829
Jon Kjetil Fossli
Jon Kjetil Fossli
Friluftslivlærar
jonkjetil@friluftslivskulen.no 48216078
Steinar Saltbones
Steinar Saltbones
Friluftslivlærar
steinar@friluftslivskulen.no 97021069
Erlend Aunevik
Erlend Aunevik
Friluftslivlærar
erlend@friluftslivskulen.no 99506457
Eivind Nilsen
Eivind Nilsen
Friluftslivlærar
eivind@friluftslivskulen.no 47608267
Aina Minde Lemming
Aina Minde Lemming
Friluftslivlærar
aina@friluftslivskulen.no 456 18 309
Tord Hafnor
Tord Hafnor
Friluftslivlærar (permisjon)
tord@friluftslivskulen.no 41604644
Margit Kollbotn
Margit Kollbotn
Friluftslivlærar (vikar)
margit@friluftslivskulen.no 47351091
Jan Hedges
Jan Hedges
Friluftslivlærar
janhedges@gmail.com 40457709
Lisbeth Momrak
Lisbeth Momrak
Lærar på Friluftsliv/Bu og fritid
lisbeth@friluftslivskulen.no 91309136
Magnar Holvik
Magnar Holvik
Lærar på Friluftsliv/Bu og fritid
magnararneholvik@gmail.com 99575939
Kristina Tveitdal Tomasgard
Kristina Tveitdal Tomasgard
Miljøarbeidar
kristina@friluftslivskulen.no 41557016
Kristine Wergeland
Kristine Wergeland
Miljøarbeidar
kristine@friluftslivskulen 90896016
Inger Johanne Blikra Fagerli
Inger Johanne Blikra Fagerli
Miljøarbeidar
ijblikra@gmail.com 91345326
Edvard Brandsæter
Edvard Brandsæter
Miljøarbeidar
edvard.brands@gmail.com 48058729
Emmanuel Sadorge
Emmanuel Sadorge
Vaktmeister
98418687
Gunhild Aabrekk Nedrebø
Gunhild Aabrekk Nedrebø
Kjøkken- og internatassistent
97183628
Torill Torgnes
Torill Torgnes
Kjøkken- og internatassistent
91399810
Jofrid Flølo
Jofrid Flølo
Kjøken- og internatassistent, innom av og til
90675979
Jorunn Vereide
Jorunn Vereide
Kjøkken- og Internatassistent
95777901
Vidar Bolstad
Vidar Bolstad
Kjøkkenleiar/kokk
vidar@friluftslivskulen.no 91176434 91903229
Prisha Korkowski
Prisha Korkowski
Kokkelærling
98418687