Sara Margrethe Ommedal
Sara Margrethe Ommedal
Kontorleiar (vikar)
kontor@friluftslivskulen.no 45471319 57868040
Yngvild Benestad Tjomsland
Yngvild Benestad Tjomsland
Sosiallærar
yngvild@friluftslivskulen.no 91815445 91903187
Per Momrak
Per Momrak
Friluftslivlærar, Avdelingsleiar friluftsliv
per@friluftslivskulen.no 91130626
Lars-Ove Eikje
Lars-Ove Eikje
Friluftslivlærar
larsove@friluftslivskulen.no 47645829
Steinar Saltbones
Steinar Saltbones
Friluftslivlærar
steinar@friluftslivskulen.no 97021069
Erlend Aunevik
Erlend Aunevik
Friluftslivlærar
erlend@friluftslivskulen.no 99506457
Eivind Nilsen
Eivind Nilsen
Friluftslivlærar
eivind@friluftslivskulen.no 47608267
Aina Minde Lemming
Aina Minde Lemming
Friluftslivlærar
aina@friluftslivskulen.no 456 18 309
Jan Hedges
Jan Hedges
Friluftslivlærar
jan@friluftslivskulen.no 40457709
Lars Anders Hoel
Lars Anders Hoel
Vikar på Ski og surf
larsanders@friluftslivskulen.no 90723291
Lisbeth Momrak
Lisbeth Momrak
Lærar på Friluftsliv/Bu og fritid
lisbeth@friluftslivskulen.no 91309136
Maria Roset Sølvberg
Maria Roset Sølvberg
Lærar handverksfag
maria@friluftslivskulen.no 90608247
Kristina Tveitdal Tomasgard
Kristina Tveitdal Tomasgard
Miljøarbeidar
kristina@friluftslivskulen.no 41557016
Kristine Wergeland
Kristine Wergeland
Miljøarbeidar
kristine@friluftslivskulen 90896016
Inger Johanne Blikra Fagerli (PERMISJON skuleåret 2020-21)
Inger Johanne Blikra Fagerli (PERMISJON skuleåret 2020-21)
Miljøarbeidar
ijblikra@gmail.com 91345326
Torill Torgnes
Torill Torgnes
Kjøkken- og internatassistent
91399810
Jorunn Vereide
Jorunn Vereide
Kjøkken- og Internatassistent
95777901
Sonja Laukeland
Sonja Laukeland
Kjøkken- og internatassistent
sonja@friluftslivskulen.no 91575682
Vidar Bolstad
Vidar Bolstad
Kjøkkenleiar/kokk
vidar@friluftslivskulen.no 91176434 91903229
Prisha Korkowski
Prisha Korkowski
Kokk
95933172